Avangard Yemek Odası Takımları

Avangard Yemek Odası Takımları

Avangard Yemek Odası Takımları

Evrelerimizde, misafirlerimizi ağırladığımız en özel alanlardan birisi, salon takımlarımızdır elbette. Salon takımlarımız ile uyum içerisinde olan yemek odası takımları da, şık sunumlar ile misafirlerimize ikramlar yapmak onları en iyi şekilde ağırlamak için olmazsa olmazlarımız arasında yer alır.

Klasik ile modern çizgileri bir araya getiren, yepyeni avangard yemek odası takımları ile, artık konuklarınızı ağırlamak daha zevkli bir hale dönüşüyor.
 
Avangard mobilya klasikten vazgeçemeyenler için modern dokunuşların gerçekleştirildiği, hafif oymaların tercih edilip bunun yanında desenler kullanılarak harmanlandığı günümüzde en çok tercih edilen modellerdendir. Popülaritesini en çok da klasik mobilyalara nazaran daha küçük boyutlarda üretiliyor olmasından almaktadır. Millet olarak gösterişli sofraları severiz ve bu nedenle klasik mobilyalar ilk tercihimizdir. Ancak klasik mobilyaya modern dokunuşlar ile farklı bir hava sunan avangard yemek odası takımları artık daha çok tercih edilmeye başlandı.
Modern dekorasyonların klasik esintilerle buluştuğu avangard yemek odası takımları, evlerinizin en şık köşesi olarak yerini almaya devam ediyor. Masa sandalyelerdeki klasik çizgileri günümüz modasının renkleri ve süslemeleri ile birleştiren ve yenilikçi modern ev sahiplerine sunan avangard yemek odalarında ağırlanan misafirlerde, kendilerini özel hissedecekler. Konsol yemek masası ve sandalyeleri ile bir bütün olan avangard yemek odası takımları, tıpkı saraylarda bulunan sofraların esintisini evinize yansıtıyor.
 
Estetiği kullanım kolaylığını buluşturan özgün tasarımları ile farklı sitillerden hoşlananların tercihi olan avangard yemek odası takımları, hayatınıza farklı bir esinti katacak. En özel davetlerinizde sevdikleriniz ile birlikte ağız tadı ile yiyeceğiniz yemekleri, yemek odanızın bu şık köşesinde gerçekleştirebilirsiniz. Yemek odası takımlarındaki modern dokunuşlar şık tasarımların çıkmasını sağlarken, aynı zamanda kullanım rahatlığı ile de vazgeçilmezleriniz arasında yer alıyor. Bu harika mobilyaları evinize alırken, aynı zamanda dekorasyon için uyumlu parçaları da tercih ettiğinizde, evleriniz bir tablo görüntüsüne bürünecek. Masa, konsol gibi parçaların üzerine koyacağınız aksesuarların seçiminde ise, cam ve porselen ağırlıklı eşyalar seçmeniz avangard mobilya tarzı için daha uygundur. Masa ve konsol da orta kısma daha yatay, çoğunlukla gondol diye tabir edilen tarzda ürünler almanız gerekir.